Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli podczas transakcji narkotykowej

Data publikacji 16.10.2008

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi kara pozbawienia wolności 31-letniemu mieszkańcowi Wrocławia podejrzanemu o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wraz z trzema innymi osobami, podczas transakcji narkotykowej. Funkcjonariusze w mieszkaniu ujawnili ponad 1500 porcji amfetaminy i 30 porcji marihuany.

Policjanci podejrzewali, że w jednym z mieszkań może dochodzić do handlu narkotykami. Dokładnie zaplanowali akcję. Funkcjonariusze weszli do mieszkania zatrzymali dealera - 31-letniego mieszkańca Wrocławia. Razem z nim wpadły trzy inne osoby w wieku od 17 do 25 lat. Podczas przeszukania mieszkania 31-latka policjanci zabezpieczyli 1543 porcje amfetaminy i ponad 30 porcji marihuany. Jeszcze dziś 31-letni mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o areszt.

Za rozprowadzanie znacznych narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Powrót na górę strony