Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mieli narkotyki, zostali zatrzymani

Data publikacji 16.10.2008

Policjanci z Giżycka i Pisza zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie marihuany. Łącznie zabezpieczono 5 gram narkotyku. Młodym podejrzanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Najpierw policjanci z Pisza pracujący nad sprawą związaną z przestępczością narkotykową zatrzymali 20-letniego Pawła Z. Funkcjonariusze przypuszczali, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. Okazało się, że mieli rację. Paweł Z. miał 5 woreczków foliowych z marihuaną. Łącznie zabezpieczono 4 gramy suszu roślinnego. Młody mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Wczoraj kilkanaście minut przed 22:00 policjanci z sekcji kryminalnej giżyckiej komendy w jednym z garaży w miejscowości gm. Giżycko zatrzymali dwóch mężczyzn. Paweł K. i Rafał N. mieli łącznie gram marihuany. 20 i 21-latek spędzili noc w policyjnej celi.

Teraz i ci zatrzymani z Giżycka i ten z Pisza za przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 

Powrót na górę strony