Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na 3 miesiące do aresztu za pobicie żony i dziecka

Data publikacji 16.10.2008

Nowodworscy policjanci zatrzymali Ryszarda B. za długotrwałe znęcanie nad żoną i synem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu po tym, jak pobił kobietę i dziecko. Zebrany materiał dowodowy przeciwko 47-latkowi dał podstawę do aresztowania go na trzy miesiące.

Jak ustalili policjanci, zatrzymany mężczyzna od kilku lat znęcał się nad rodziną. Żona długo znosiła ciągłe zaczepki, straszenie i groźby pod jej adresem. Ryszard B. znęcał się także nad swoim dzieckiem. Policjanci kilkakrotnie interweniowali w sprawie 47-letniego Ryszarda B. Z każdej interwencji sporządzali dokumentację i przekazywali ją do sądu. W 2005 roku mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Wówczas wydawało się, że zrozumiał, jaką krzywdę wyrządza najbliższym.

Niestety, ostatnio do funkcjonariuszy dotarła kolejna wiadomość o 47-latku. Po otrzymaniu informacji, że kobieta i jej dziecko pobici trafili do szpitala, nowodworscy policjanci bezzwłocznie zatrzymali Ryszarda B. Na podstawie zabranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu.

Powrót na górę strony