Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe więźniarki dla polskiej Policji

Data publikacji 16.10.2008

250 małych więźniarek zostanie zakupionych przez Policję. Umowę na dostawę samochodów podpisał dziś komendant wojewódzki Policji w Poznaniu z przedstawicielem Fiata Auto Poland. Furgony są przystosowane do przewozu 6 konwojowanych. Jeszcze w tym roku firma dostarczy policjantom 40 więźniarek.

Dziś komendant wojewódzki Policji w Poznaniu inspektor Wojciech Olbryś i Marek Handzli szef centrum dystrybucji Sprzedaży Fiat Auto Poland Fiat podpisali umowę na dostawę 250 nieoznakowanych samochodów. Chodzi o małe więźniarki do przewozu 6 osób wraz z zapewnieniem obsługi technicznej.

Zgodnie z Prawem o zamówieniach publicznych komenda wojewódzka Policji w Poznaniu ogłosiła 18 lipca br. przetarg nieograniczony na dostawę 250 sztuk samochodów typu furgon w wersji policyjnej. Do końca sierpnia tego roku wpłynęły oferty czterech firm, które chciały przystąpić do przetargu. Wybrano najkorzystniejszą ofertę, którą przedstawił Fiat Auto Poland S.A.

Samochody trafią do komend wojewódzkich Policji. Jeszcze w tym roku Fiat Auto Poland ma dostarczyć 40 sztuk małych więźniarek. Kolejne dostawy będą realizowane każdego miesiąca do października 2009 roku.

Film Nowe więźniarki dla polskiej Policji


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Nowe więźniarki dla polskiej Policji (format flv - rozmiar 1.51 MB)

Powrót na górę strony