Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w taksówce

Data publikacji 17.10.2008

21-letniego Pawła P., kierowcę taksówki jednej z warszawskich korporacji zatrzymali wolscy kryminalni. Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli marihuanę i 60 tabletek ekstazy. Mężczyzna co chwilę zmieniał wersję swojego przyjazdu na parking przy ulicy Połczyńskiej i zachowywał się bardzo nerwowo.

Wszystko zaczęło się około 16:00. Kryminalni kontrolowali okolice parkingów i uliczki przy Połczyńskiej. W pewnym momencie zauważyli stojącą taksówkę, jednej z warszawskich korporacji. Przy aucie nerwowo kręcił się jej kierowca. Podczas legitymowania 21-letniego Pawła P. funkcjonariusze zapytali kilkakrotnie mężczyznę, jaki jest cel jego wizyty, właśnie w tym miejscu. Niestety wytłumaczenia jakie prezentował pan Piotr, co chwilę się zmieniały.

Uwagę policjantów zwróciła nieduża paczuszka leżąca na siedzeniu pasażera. Jak się okazało wewnątrz znajdowały się narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 11 gram marihuany i 60 tabletek ekstazy. Taksówkarz trafił do celi aresztu.

Dzisiaj Paweł P. będzie szczegółowo przesłuchiwany przez kryminalnych i dochodzeniowcy z Woli.
 

Powrót na górę strony