Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler ukrył narkotyki za telewizorem

Data publikacji 19.10.2008

Ponad 200 sztuk tabletek ekstazy, ponad 200 gram amfetaminy i prawie 50 gram marihuany, a także wagę elektroniczną i kilkaset pustych woreczków z zapięciem strunowym służących do pakowania narkotyków zabezpieczyli radomscy policjanci z referatu poszukiwań sekcji kryminalnej w mieszkaniu 22-letniego mieszkańca Radomia. Narkotyki ukryte były za telewizorem. Mężczyzna poszukiwany był nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci z referatu poszukiwań działającego w sekcji kryminalnej radomskiej policji, realizując zdobyte informacje operacyjne dotyczące dilera narkotyków, przeszukali mieszkanie należące do 22-letniego mieszkańca Radomia.

Za telewizorem funkcjonariusze znaleźli ukryte pudełka z dużą ilością różnego rodzaju narkotyków. Zabezpieczono ponad 200 sztuk tabletek ekstazy, ponad 200 gram amfetaminy oraz prawie 50 gram marihuany, a także wagę elektroniczną i kilkaset pustych woreczków z zapięciem strunowym służących do pakowania narkotyków. Łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 12 tysięcy zł.

22-latek został zatrzymany. Mężczyzna ponadto poszukiwany był nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, gdzie miał odbyć karę roku i sześciu miesięcy pobawienia wolności z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Trafił do aresztu śledczego. Teraz jego pobyt w areszcie może się przedłużyć o następne 10 lat.

 

Powrót na górę strony