Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzut zabójstwa

Data publikacji 20.10.2008

Wczoraj, 56-letni mężczyzna z Ustrzyk Dolnych usłyszał zarzut zabójstwa. Z zebranych przez Policję dowodów wynika, że w sobotę, podczas libacji alkoholowej ugodził nożem swojego znajomego. Obrażenia 43-letniego mężczyzny okazały się śmiertelne.

W sobotę, kilka minut po godz. 23:00 policjanci z Ustrzyk Dolnych przyjęli zgłoszenie o znalezieniu zwłok mężczyzny. Przybyli na miejsce policyjni eksperci wraz z prokuratorem i biegłym lekarzem potwierdzili, że 43-latek nie żyje. Przyczyną jego śmierci była najprawdopodobniej rana kłuta w okolicy serca. W mieszkaniu zastano trzech śpiących mężczyzn. Byli pijani. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Policjanci prowadzili intensywne śledztwo, by wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny. Zbierali dowody, przesłuchiwali świadków. Ustalono, że w mieszkaniu od kilku dni trwała libacja alkoholowa. Uczestniczyło w niej kilku mężczyzn. Prawdopodobnie podczas awantury, 43-latek został raniony nożem.

Zebrane dowody pozwoliły na postawienie zarzutu jednemu z zatrzymanych mężczyzn. Wczoraj, 56-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Za ten czyn, grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony