Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uciekli z domu i okradali kioski

Data publikacji 21.10.2008

Sąd dla Nieletnich zajmie się trzema 14-latkami podejrzanymi o kilka kradzieży z włamaniem do kiosków w Jeleniej Górze. Jak ustalili policjanci chłopcy dopuścili się tych czynów podczas ucieczki z domu. Ich łupem padły filmy DVD, gry, papierosy, długopisy, słodycze i czasopisma o łącznej wartości nie mniejszej niż 3 tys. zł.

Wczoraj policjanci sekcji kryminalnej z komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali trzech 14-latków podejrzanych o szereg kradzieży z włamaniem do kiosków w Jeleniej Górze.

Jak ustalili policjanci, chłopcy kilka dni wcześniej uciekli z domów. Będąc na "ucieczce" włamali się do trzech kiosków, skąd ukradli słodycze, filmy DVD, gry, papierosy, czasopisma o łącznej wartości blisko 3 tys. zł. Ponadto mają na swoim koncie również nieudaną próbą kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych w Jeleniej Górze.

Nieletni ukrywali się przed Policją w jednym z opuszczonych budynków. Przyznali się do popełnionych przestępstw. Zebrane materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.
 

Powrót na górę strony