Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani włamywacze i paser

Data publikacji 21.10.2008

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Janówka gm. Piaski, którzy włamali się do warsztatu samochodowego i ukradli sprzęt audio. Złodzieje byli w wieku od 17 do 19 lat. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 16 na 17 października, w miejscowości Kolonia Wola Piasecka w gm. Piaski, nieznani sprawcy włamali się do firmy handlowej świadczącej usługi samochodowe. Do środka dostali wyłamując zabezpieczenia drzwi wejściowych. Ukradli radioodtwarzacze samochodowe oraz zmieniarki płyt CD o wartości 4 tysięcy złotych.

Dzisiaj już wiadomo kim byli nieznani sprawcy. Piaseccy policjanci wspólnie z policjantami ze Świdnika ustalili włamywaczy. Okazali się nimi 17–letni Sebastian S., 18–letni Łukasz Ż. i 19–letni Kamil G. Wszyscy trzej są mieszkańcami Janówka w gm. Piaski. Mężczyźni przyznali się do kradzieży z włamaniem oraz wskazali gdzie ukryli skradzione przedmioty. Odzyskano część skradzionego sprzętu wartości 3 tysięcy.

Łukasz Ż. i Sebastian S. przyznali się także, że wcześniej dokonali szeregu włamań do samochodów. Ukradli z nich radioodtwarzacze oraz inne wyposażenie pojazdów. Jak ustalili policjanci Kamil G. trudnił się paserką. Włamywaczom za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony