Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mercedesem w przyczepę z kapustą

Data publikacji 22.10.2008

Dwie osoby zostały ranne na skutek wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Annówka w gm. Kock. Dostawczy mercedes najechał na przyczepę z kapustą ciągnięta przez traktor. Droga była zablokowana przez ponad 3 godziny.

Około 3:25 jadący w kierunku Radzynia Podlaskiego, dostawczym mercedesem, 25 -letni mieszkaniec woj. mazowieckiego najechał na tył ciągnika rolniczego ciągnącego przyczepę wyładowaną kapustą. Traktorem kierował 48 - letni mieszkaniec gm. Kock.

Po zderzeniu ciągnik wraz z przyczepą przewrócił się na bok blokując całkowicie jezdnię, a ładunek kapusty rozsypał się na drodze.

Siła uderzenia sprawiła, że znajdująca się na przyczepie ciężka waga do ważenia kapusty rozbiła kabinę mercedesa i spadła na pobocze.

Kierowcy obu pojazdów z obrażeniami głów i potłuczeniami zostali przewiezieni do szpitala. Obaj byli trzeźwi.

Chwilę potem, jadący polonezem 49 - letni mieszkaniec Kocka najechał na miejsce zdarzenia. Widząc wypadek zaczął hamować, jednak rozrzucony po jezdni ładunek kapusty sprawił, że samochód wpadł w poślizg i uderzył w przewróconą przyczepę. 49 - latek nie doznał żadnych obrażeń.

Z powodu wypadku , ruch na odcinku Kock – Radzyń Podlaski został całkowicie zablokowany na ponad 3 godziny. Policjanci zorganizowali objazdy.

Powrót na górę strony