Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Żona zraniła małżonka nożem

Data publikacji 22.10.2008

Awantura po alkoholu omal nie zakończyła się tragedią. 51-letnią Martę M. zatrzymano do wyjaśnienia po tym, jak podczas kłótni z mężem zraniła go nożem w okolice serca. Kobieta twierdziła, że broniła się, gdy pijany mąż zaczął ją bić. 45-letni Grzegorz M. trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W samo południe policjanci ze Śródmieścia otrzymali informację od Macieja C., że kilka minut wcześniej podczas awantury domowej żona zraniła męża i potrzebuje on pomocy lekarskiej. Na miejsce natychmiast wysłano policyjny patrol i grupę operacyjno-dochodzeniową.

Gdy funkcjonariusze przybyli pod wskazany adres, zastali rannego mężczyznę, jego żonę oraz kolegę męża. Zraniony w klatkę piersiową 45-latek został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Policjanci natomiast przystąpili do ustalania okoliczności zdarzenia.

Wszystko wskazywało na to, że przed 12.00 do mieszkania wróciła z pracy 51-letnia Marta M. Wewnątrz był jej mąż i razem z kolegą spożywali alkohol. W pewnym momencie między kobieta i jej mężem doszło do kłótni. Mężczyzna zaczął ją bić. Jak wynika z jej relacji, kobieta broniąc się sięgnęła po leżący na szafce nóż. W trakcie szamotaniny ranny został 45-latek. Jego kolega widząc, co się stało natychmiast wezwał Policję pogotowie.

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali do wyjaśnienia 51-letnią Martę M. Przesłuchano też obecnego w tym czasie w domu kolegę jej męża.

Powrót na górę strony