Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 22.10.2008

Sandomierscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 23 lat podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Policjanci ustalają, czy sprawcy przeznaczali środki odurzające na własne potrzeby, czy wprowadzali je do obrotu.

Już od dłuższego czasu sandomierscy kryminalni „przyglądali się” 17-letniemu mieszkańcowi gminy Annopol, który uczęszczał do jednej z sandomierskich szkół. Dociekliwa praca policjantów doprowadziła wczoraj do zatrzymania ucznia. 17-latek posiadał przy sobie pudełko, w którym znajdowało się 20 woreczków strunowych z zawartością suszu.

Po wstępnych badaniach okazało się, że susz to marihuana. Dalsze działania policji doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mieszkańca Sandomierza, u którego w domu kryminalni znaleźli wagę laboratoryjną i niewielką ilość białego proszku. Po badaniach testerem okazało się, że jest to amfetamina.

Śledczy będą teraz ustalać, czy podejrzewani narkotyki przeznaczali na własne potrzeby czy mieli je zamiar wprowadzić do obrotu. Za posiadanie narkotyków może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony