Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali agresywnego 55-latka

Data publikacji 22.10.2008

Ostródzcy policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który uderzył 14-miesięczne dziecko. Do zdarzenia doszło w barze, w którym rodzice chłopca zamierzali zjeść pizzę. Podczas zatrzymania Mieczysław T. był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Był agresywny również wobec przedstawicieli służb medycznych udzielających dziecku pomocy. Jeżeli mężczyzna usłyszy zarzut usiłowania uszkodzenia ciała, grozić mu będzie nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wieczorem do jednego z ostródzkich barów przyszło małżeństwo z 14-miesięcznym synkiem. Zamówili pizzę. W czasie oczekiwania na posiłek z chłopcem była matka, a ojciec wyszedł przed lokal zapalić papierosa. Wtedy do dziecka podszedł 55-letni mężczyzna i chciał się z nim przywitać. Kiedy dziecko nie podało mu rączki, uderzył je w główkę. Na miejsce natychmiast zostali wezwani ostródzcy policjanci i pogotowie ratunkowe. Mieczysław T. został zbadany pod kątem trzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Był agresywny, również wobec przedstawicieli służb medycznych, którzy udzielali pomocy chłopcu. Na szczęście chłopcu nic poważnego się nie stało.

Teraz Mieczysław T. odpowie przed sądem. Jeżeli usłyszy zarzut usiłowania uszkodzenia ciała, grozić mu będzie nawet 5 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony