Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tych narkotyków nie trzymał w domu

Data publikacji 23.10.2008

Zabezpieczone ponad 100 gram marihuany i 18 gram kokainy, waga elektroniczna, kilkadziesiąt sztuk torebek foliowych z zapięciem strunowym, pięć tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i zatrzymany dealer, 18-letni Bartosz K. - to efekt akcji kryminalnych z Białołęki. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Białołęki prowadząc działania wymierzone przeciw osobom produkującym, rozprowadzającym i posiadającym środki odurzające, trafili na dilera narkotykowego. Tym razem z ustaleń przeprowadzonych przez kryminalnych wynikało, że w jednym z domów przy ul. Modlińskiej może przebywać diler narkotyków.

O 5:00 rano kryminalni z Myśliborskiej rozpoczęli obserwację domu. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, miały tam być składowane znaczne ilości narkotyków. Gdy tylko policjanci utwierdzili się w przekonaniu, że w środku ktoś jest, zapukali do drzwi. Przebywający tam mężczyzna utrzymywał, że nic nie wie o żadnych nielegalnych substancjach. Policjanci nie dając mu wiary, przeszukali dom. Znaleźli w nim wagę elektroniczną, kilkadziesiąt torebek foliowych do porcjowania narkotyków oraz pieniądze. Żadnych narkotyków w domu jednak nie było.

Kryminalni nie dając za wygraną, wyszli na podwórko. Po chwili ich wzrok zatrzymał się na starych drzwiach. Przystawione do ściany domu, tworzyły coś na kształt kryjówki. Po ich odchyleniu okazało się, że było tam schowanych ponad sto działek marihuany, osiemnaście porcji kokainy, oraz pieniądze w kwocie 1500 złotych.

18-letni Bartosz K. trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj prawdopodobnie usłyszy zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Może mu grozić nawet do 8lat więzienia.
 

Powrót na górę strony