Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad matką i konkubiną

Data publikacji 23.10.2008

Zarzuty za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną, zmuszanie do określonego zachowania i uszkodzenie narządów ciała usłyszał Michał G. Mężczyzna został zatrzymany, tuż po tym jak podczas kolejnej awantury pobił swoją konkubinę. Policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec 28-latka tymczasowego aresztu.

Sprawa miała swój początek w lipcu. Wówczas policjanci z Bielan zostali powiadomieni przez 50-letnią pokrzywdzoną, o znęcaniu się nad nią przez 28-letniego syna. Michał G. będąc pod znacznym wpływem alkoholu, próbował wejść do domu. Matka, w obawie przed agresją syna, nie chciała mu otworzyć drzwi, więc je rozbił. 28-latek wszedł do domu i deską, która stała w przedpokoju uderzył swoją matkę. Takie zachowanie syna sprawiło, że kobieta zdecydowała się w końcu złożyć zawiadomienie o psychicznym i fizycznym znęcaniu się nad nią.

Po tym incydencie Michał G. zamieszkał ze swoją konkubiną. Po kilku miesiącach wspólnego mieszkania, kobieta zdecydowała się na zakończenie tej znajomości. Okazało się, że 28-latek nadużywał alkoholu i ciągle wszczynał w domu awantury. Podczas ostatniej awantury podrapał, skopał i pobił kobietę, groził że ją zabije. Gdy kobieta zadzwoniła po policję, 28-latek zabrał jej psa i uciekł. Nie uciekł jednak daleko, po krótkim pościgu został zatrzymany.

Dochodzeniowcy z Bielan przedstawili 28-latkowi zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną, zmuszanie do określonego zachowania i uszkodzenie narządów ciała. Policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec Michała G. tymczasowego aresztu.
 

Powrót na górę strony