Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przygotowania do meczu Odry z Widzewem

Data publikacji 23.10.2008

Jutro mecz opolskiej Odry z "Widzewem Łódź". Opolan czeka wspaniałe widowisko piłkarskie. Aby impreza przebiegła w spokojnej i przyjemnej atmosferze, służby porządkowe będą czuwać nad bezpieczeństwem. Dzisiaj opolscy policjanci przygotowywali się do zabezpieczenia meczu piłkarskiego, który odbędzie się na stadionie "Odry Opole".

W związku z piątkowym meczem, policjanci przygotowywali się do zabezpieczenia imprezy. Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie wariantów działań, których ideą będzie zapewnienie maksimum bezpieczeństwa zarówno piłkarzom, kibicom jak i mieszkańcom Opola. Ćwiczenia polegały na przygotowaniach kadry dowódczej do podejmowania decyzji w różnych sytuacjach, które mogłyby zakłócić ład i porządek przed, w trakcie i po meczu oraz do praktycznego zabezpieczenia imprezy.

Mecz rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00, policja przewiduje, że na spotkanie to może przybyć ponad 500 kibiców drużyny gości.

Informujemy, że w związku z meczem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów. Od godziny 14:00 do rozpoczęcia meczu zamknięty będzie jeden pas ruchu na ul. Rataja biegnący od ul. Sosnkowskiego do ul. Oleskiej. Na czas przemieszczania się kibiców wstrzymany będzie ruch na ul. Oleskiej.

Pomimo zaangażowania dużych sił policyjnych i innych formacji porządkowych istnieje ryzyko wystąpienia zakłóceń ładu i porządku, dlatego też apelujemy do mieszkańców Opola o to by nie pozostawiali swoich samochodów w pobliżu stadionu przy ul. Oleskiej.

Powrót na górę strony