Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zorganizowała napad na męża

Data publikacji 24.10.2008

W rękach Policji są już trzej mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. Za namową 27-letniej kobiety, napadli na jej męża, pobili go i okradli. Przyczyną był konflikt między małżonkami i nieporozumienia na tle finansowym. Teraz wszyscy odpowiedzą za udział w rozboju.

W środę wieczorem, krośnieńska Policja została powiadomiona przez 21-letniego mężczyznę, o tym że został on napadnięty i okradziony. Ustalono, że mężczyzna jest w konflikcie ze swoją 27-letnią żoną. Od kilku miesięcy małżonkowie nie mieszkają razem i nie mogą dojść do porozumienia w sprawach majątkowych.

Kobieta, namówiła trzech znajomych, aby "wymierzyli sprawiedliwość" jej mężowi. Umówiła się z nim na spotkanie i rozmowę. Pojechali wspólnym samochodem do Rymanowa. Gdy 21-latek zatrzymał samochód, podbiegło do niego trzech młodych mężczyzn. Przy pomocy kobiety, siłą wyciągnęli go z samochodu i pobili. Zanim pokrzywdzony zdołał sią wyrwać i uciec, napastnicy ukradli mu telefon komórkowy i pieniądze. Potem odjechali jego
volkswagenem golfem.

Policjanci, w dwie godziny później, zatrzymali trzech mieszkańców powiatu krośnieńskiego. Dwaj z nich, 23 i 25-latek byli pijani. Mieli powyżej 2 promili alkoholu w organizmie. Kobieta, z uwagi na sytuacją rodzinną nie trafiła do policyjnego aresztu.

Wszystkim grozi odpowiedzialność karna za udział w rozboju. Grozi za to od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony