Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzyamani dilerzy narkotykowi

Data publikacji 25.10.2008

Kryminalni z Chodzieży zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn, którzy posiadali ponad 200 porcji narkotyków. Wszyscy odpowiedzą za posiadanie i rozprowadzanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi im do 10 lat więzienia.

W miniony czwartek, wcześnie rano policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży weszli jednocześni do dwóch mieszkań. Przygotowywana od dawna akcja poprzedzona była długotrwałą i systematyczna pracą policyjną. Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn i młodą kobietę, ktorzy od dłuższego czasu byli podejrzewani o posiadanie oraz handel znaczną ilością narkotyków.

W trakcie przeszukania tych osób, zajmowanych przez nich mieszkań i budynków gospodarczych znaleziono dużą ilość narkotyków – marihuanę, tabletki ekstazy oraz amfetaminę - łącznie ponad 200 porcji narkotyku o wartości czarnorynkowej około 6 tysięcy złotych.

Jak wstępnie ustalono od dłuższego czasu cała trójka rozprowadzała narkotyki na terenie Chodzieży i okolic. Podejrzanym przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi, za które grozi nawet 10 lat więzienia.

Dzisiaj Sąd aresztował na 3 miesiące meżczyzn. W stosunku do kobiety zastosowano inne środki.

Powrót na górę strony