Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Samochód z marihuaną

Data publikacji 26.10.2008

Policjanci ze Świdnika w samochodzie 21-latka znaleźli dużą ilość narkotyków. Ich czarnorynkowa wartości to ponad 6 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Świdniccy policjanci na ul. Piaseckiej zatrzymali do kontroli vw passata. Według informacji, które posiadali w aucie miały być narkotyki. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem marihuany, 9 tabletek ekstazy oraz dwie szklane lufki. Policjanci podejrzewając, że w samochodzie może być więcej ukrytych narkotyków do przeszukania pojazdu użyli policyjnego psa specjalnie przeszkolonego do odnajdywania środków odurzających. Pies wskazał miejsce, gdzie znajdowały sie kolejne woreczki z marihuaną. Podczas przeszukania znaleziono niemal 160 gramów suszu marihuany.

Przeszukano również mieszkanie Michała B. w Mełgwi. Tam policjanci znaleźli wagę elektroniczną do ważenia narkotyków, torebki tzw. dilerki, nabój do broni gładko lufowej i fajkę wodną do palenia marihuany. Policjanci zabezpieczyli również ponad 900 złotych na poczet przyszłej kary.

Michał B. został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony