Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kamera zarejestrowała, nie uniknie odpowiedzialności

Data publikacji 27.10.2008

Najpierw na chodniku tuż przy zaparkowanych samochodach pił z kolegą alkohol. Później swoją złość postanowił wyładować na jednym ze stojących aut. W zaparkowanym obok oplu wybił dwie szyby. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. 24-letni Jacek S. został zatrzymany. Odpowie za uszkodzenie mienia.

Po 20.00 wywiadowcy z Woli otrzymali wezwanie na Okopową. Wszystko wskazywało, że na miejscu mogą zastać dwóch pijanych mężczyzn. Jeden z nich prawdopodobnie wybił szyby w zaparkowanym obok oplu.

Policjanci wylegitymowali 24-letniego Jacka S. Po zbadaniu na alkomacie okazało się, że ma 2 promile alkoholu we krwi. Mężczyzna odpowie za zniszczenie przedniej i bocznej szyby w samochodzie. Z pewnością nie uniknie odpowiedzialności, bo całe zajście zarejestrował operator miejskiego monitoringu, który o wszystkim natychmiast poinformował miejscowych policjantów. Zatrzymany mężczyzna został umieszczony w izbie wytrzeźwień. Dziś po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzut.

Powrót na górę strony