Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziejka cmentarna przyłapana na gorącym uczynku

Data publikacji 27.10.2008

Policjanci z Bielan o 4 nad ranem zatrzymali kobietę, która okradała groby na cmentarzu Wawrzyszewskim. Przy złodziejce znaleziono torbę podróżną z bukietami sztucznych kwiatów, pochodzącymi z miejsc spoczynku. Anna W trafiła do izby wytrzeźwień. We krwi miał 2,2 promila alkoholu.

W okolicy jednego z cmentarzy na warszawskich Bielanach policjanci pełniący służbę patrolową dostrzegli kobietę niosąca dużą, wypchaną torbę podróżną. Podejrzewając, że mogła ona kraść na cmentarzu, postanowili sprawdzić co ma w środku. Okazało się, że ich podejrzenia były słuszne. Wewnątrz było kilka sztucznych wiązanek i kilkanaście kwiatów, które zostały skradzione z grobów.

42-latka została zatrzymana i przewieziona do komendy przy ulicy Żeromskiego. W trakcie potwierdzania danych okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez policjantów z Łukowa. Na miejscu poddano Annę W. badaniu na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że miała we krwi 2,2 promila. 42-latka trafiła do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje zostanie jej przedstawiony zarzut kradzieży. Anna W. przyznała się do przestępstwa.

Powrót na górę strony