Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli amatorzy samochodowych akcesoriów

Data publikacji 28.10.2008

Wrocławscy policjanci zatrzymali 2 osoby, w tym nieletniego, podejrzane o kradzież akcesoriów samochodowych. Łupem sprawców padły lusterka i halogeny oraz kołpaki. Nieletni będzie odpowiadał za swoje czyny przed sądem rodzinnym, natomiast 20 - latkowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Policjanci z komisariatu Policji Wrocław Krzyki na podstawie zebranych informacji, zatrzymali 16-latka, podejrzanego o kradzieże, głownie lusterek i halogenów. Ponadto, jak ustalili policjanci, 16-latek włamywał się także do altanek ogrodowych. Stamtąd zabierał elektronarzędzia oraz inne przedmioty, które przedstawiały jakąkolwiek wartość. Swój łup sprzedawał na giełdach oraz przygodnym osobom. Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczał na własne potrzeby. Za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

Z kolei policjanci z komisariatu Policji Wrocław Ołbin, zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież lusterek i kołpaków z pojazdów. Tak "zdobyte" przedmioty sprzedawał na giełdzie, a otrzymane pieniądze przeznaczał na alkohol. Za tego typu przestępstwo - mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.
 

Powrót na górę strony