Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozprowadzali narkotyki nawet w zakładzie karnym

Data publikacji 28.10.2008

Czterech członków zorganizowanej grupy przestępczej działającej w Warszawie i na Mazowszu zatrzymali dziś wcześnie rano policjanci stołecznego CBŚ i funkcjonariusze komendy stołecznej Policji. 35-letni Piotr K., 34-letni Bartłomiej G., 36-letni Wojciech D. i 31-letni Jarosław D. usłyszą zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków, napadów i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Jeden z nich odpowie za rozprowadzanie narkotyków w zakładzie karnym.

Dziś wcześnie rano funkcjonariusze komendy głównej i stołecznej weszli jednocześnie na kilkanaście adresów na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Celem było zatrzymanie kolejnych osób związanych z zorganizowaną grupą przestępczą handlującą narkotykami. Na ślad tej grupy prowadzący sprawę natrafili podczas likwidacji tzw. "szlaku bałkańskiego". Dotychczas w aresztach przebywa już 150 członków powiązanych ze sobą grup.

Tym razem w ręce Policji wpadło czterech mężczyzn związanych z grupą Jerzego w. ps. "Żaba" oraz z tzw. "grupą ożarowską". 35-letni Piotr K., 34-letni Bartłomiej G., 36-letni Wojciech D. i 31-letni Jarosław D. są członkami grup przestępczych działających na Mazowszu. Zatrzymanym mężczyznom zarzuca się wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Jeden z nich usłyszy zarzut rozprowadzania narkotyków na terenie zakładu karnego. Dodatkowo odpowiedzą za napady i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Kolejnych kilku podejrzanych zostanie doprowadzonych z aresztów śledczych, gdzie aktualnie odbywają kary za inne przestępstwa. O ich losie w najbliższym czasie zadecyduje sąd.

Film Rozprowadzali narkotyki nawet w zakładzie karnym


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Rozprowadzali narkotyki nawet w zakładzie karnym (format flv - rozmiar 2.11 MB)

Powrót na górę strony