Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono blisko 3 tys. porcji narkotyków

Data publikacji 29.10.2008

We Wrocławiu i Wałbrzych policjanci zabezpieczyli blisko trzy tysiące porcji amfetaminy i marihuany. Zatrzymali także mężczyzn podejrzanych o posiadanie tych znacznych ilości środków odurzających. Podejrzanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 17:45 policjanci do walki z przestępczością narkotykową komendy miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 25-letniego mężczyznę, mieszkańca Wrocławia, przy którym znaleźli kilkadziesiąt porcji amfetaminy. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu, w kredensie, policjanci znaleźli blisko 1800 porcji narkotyku oraz wagę elektroniczną. Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym do osadzenia w zakładzie karnym.

Natomiast dzień wcześniej w godzinach wieczornych policjanci z sekcji kryminalnej komendy miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 29-letniego mieszkańca Wałbrzycha podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W pomieszczeniach piwnicznych należących do zatrzymanego, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 porcji amfetaminy, blisko 800 porcji marihuany oraz 96 tabletek ekstazy.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi odpowiedzialność karna pozbawienia wolności nawet do lat 8.
 

Powrót na górę strony