Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Portret pamięciowy sprawcy napadu na bank

Data publikacji 01.02.2009

Stołeczni policjanci przygotowali portret pamięciowy sprawcy czwartkowego napadu na bank na Bemowie. Funkcjonariusze poszukują mężczyzny w wieku około 25-30 lat, wzrost około 170-180 cm, szczupłej budowy ciała. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub mają informacje na temat sprawców poprzednich napadów na placówki bankowe w Warszawie, proszone są o kontakt z Policją pod nr 0-22 603-65-59.

W minionym tygodniu I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji powołał specjalną grupę policyjnych specjalistów, których zadaniem jest wykrycie sprawców styczniowych napadów na placówki bankowe w Warszawie. Jak wynika z materiałów zebranych dotychczas, z wyjątkiem jednego napadu, sprawcy byli zamaskowani. Przedmiotem przypominającym broń zastraszali pracownika banku. Wyłączając napad na Ursynowie, sprawca zabierał pieniądze i opuszczał placówkę bankową.


W przypadku czwartkowego napadu na bank na Bemowie, młody sprawca w kapturze wtargnął do środka, zastraszył kasjerkę przedmiotem przypominającym broń, zabrał pieniądze i uciekł. Na podstawie zeznań świadków eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego KSP przygotowali już portret pamięciowy sprawcy. Funkcjonariusze poszukują mężczyzny w wieku około 25-30 lat, wzrost około 170-180 cm, szczupłej budowy ciała.


Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub mają informację o sprawcach poprzednich napadów na banki, proszone są o kontakt z wydziałem dw. z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP pod nr tel. 0-22 603-65-59 (czynny w godz. 8.00 - 21.00) lub z najbliższą jednostką Policji.

 

Powrót na górę strony