Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za zanęcanie się nad rodzicami

Data publikacji 02.02.2009

Policjanci z Bielan zatrzymali 28-latka, który od dłuższego czasu znęcał się nad swoimi rodzicami. Rodzice nie mogli już dłużej znieść awantur i szantażowania przez własne dziecko i zwrócili się o pomoc do policjantów. Tomaszowi P. zostały przedstawione zarzuty za znęcanie się psychiczne nad rodziną oraz za posiadanie środków odurzających. Wobec mężczyzny sąd zastosował dozór.

W miniony weekend oficer dyżurny bielańskiej komendy otrzymał informację, że na ulicy Jarzębskiego, syn znęca się nad swoimi rodzicami. Natychmiast pod wskazany adres udali się funkcjonariusze z bielańskiej patrolówki. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali pijanego 28-latka. Na miejscu okazało się, że syn od kilku miesięcy znęca się nad swoimi rodzicami, znieważa ich, używa wobec nich słów wulgarnych. Ostatnio również groził zniszczeniem ich mienia, jeśli nie wpuszczą go do mieszkania.

Z uwagi na to, że to nie było pierwsze tego typu zachowanie 28-latka, rodzice postanowili przerwać milczenie i złożyli zawiadomienie na Policji. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli u Tomasza P. susz roślinny. Po badaniu okazało się, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, Tomasz P. został przewieziony do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu, policjanci z dochodzeniówki przedstawili mężczyźnie zarzut za znęcanie się psychiczne nad rodzicami i posiadanie środków odurzających.
 

Powrót na górę strony