Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy napadu w rękach Policji

Data publikacji 02.02.2009

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom Piechowic, zatrzymanym przez jeleniogórskich policjantów w związku z podejrzeniem o pobicie i napad rabunkowy. Sprawcy zostali zatrzymani krótko po przestępstwie. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali trzech mieszkańców Piechowic w wieku 19-21 lat. Mężczyźni są podejrzewani o pobicie i napad rabunkowy. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy bez żadnego powodu pobili na jednej z ulic w Piechowicach dwóch młodych mężczyzna, a jednemu z nich ukradli telefon komórkowy. Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwania napastników. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali jednego z podejrzewanych o to przestępstwo, a następnego dnia – kolejnych dwóch. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon.

Zatrzymani za przestępstwo, którego się dopuścili, odpowiedzą przed sądem. Za pobicie i rozbój grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili również z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie.
 

Powrót na górę strony