Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca sam przyjechał do komendy

Data publikacji 02.02.2009

30-latek najpierw telefonicznie zgłosił kolizję, informując dyżurnego, że sprawca uciekł z miejsca. Po całym zdarzeniu przyjechał na komendę na oględziny uszkodzonego auta. Miał pecha, policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie wykazało u mężczyzny 0,54 promila alkoholu we krwi.

Wczoraj kilka minut po 12.00 oficer dyżurny przyjął telefoniczne zawiadomienie o kolizji. Dzwoniący mężczyzna poinformował, że ktoś najechał na jego auto zaparkowane pod kwiaciarnią. Stwierdził, że sprawca odjechał w chwili, gdy podochodził do niego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy kolizji. Po kilku minutach zatrzymali poszukiwane auto.


W tym czasie do komendy przyjechał poszkodowany, aby dokonać oględzin uszkodzonego auta. Mężczyzna miał pecha, policjanci w trakcie wykonywanych czynności wyczuli od niego woń alkoholu. Po badaniu okazało się, że 30-latek jest nietrzeźwy – miał 0,54 promila alkoholu we krwi. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a on sam odpowie wkrótce przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

Powrót na górę strony