Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z nielegalnie skopiowanymi płytami

Data publikacji 02.02.2009

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, podejrzanym o wprowadzanie do obrotu nielegalnie skopiowanych gier i programów komputerowych. Policjanci na terenie giełdy elektronicznej zlikwidowali nielegalnie działające stoiska, a przy sprawcach ujawnili 1125 sztuk płyt CDR i DVD. Straty jakie mogli ponieść legalni producenci to blisko 170 tys. złotych.

Wczoraj na terenie giełdy elektronicznej przy ulicy Robotniczej, funkcjonariusze komendy miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o wprowadzanie do obrotu nielegalnie skopiowanych gier i programów komputerowych.

Na nielegalnie działających stoiskach handlowych policjanci zabezpieczyli 1125 sztuk płyt CDR i DVD. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Wrocławia w wieku 18 i 27 lat. Jak ustalili funkcjonariusze straty jakie mogli ponieść legalni producenci to blisko 170 tys. złotych.

Mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Film Wpadli z nielegalnie skopiowanymi płytami


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadli z nielegalnie skopiowanymi płytami (format flv - rozmiar 1.31 MB)

Powrót na górę strony