Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli się tylko powygłupiać

Data publikacji 02.02.2009

Trzech młodych mężczyzn po wypiciu alkoholu postanowiło zabawić się. Niestety ich pomysł okazał się chuligańskim wybrykiem. 24-letni Michał K., 21-letni Cezary J. i 19-letni Cezary P. przewracali i rzucali betonowymi koszami na śmieci, a także kopali w nie. W efekcie jeden z nich uszkodzili. Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Dzisiaj, gdy tylko wytrzeźwieją odpowiedzą za swoje czyny.

Tuż przed północą operator miejskiego monitoringu zauważył, jak trzech mężczyzn na przystanku autobusowym nieopodal ul. Okopowej w Warszawie, przewraca betonowe kosze na śmieci, a następnie kopie w nie. Jeden z nich został rzucony na jezdnię, powodując zagrożenie w ruchu drogowym. Informacja ta natychmiast została przekazana do oficera dyżurnego, który wysłał na miejsce policyjną załogę.

Przy ul. Anielewicza funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie. 24-letni Michał K., 21-letni Cezary J. i 19-letni Cezary P. przyznali się do przewracania i rzucania koszami na śmieci. Tłumaczyli się, że zrobili to dla zabawy. Wszyscy zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień (mieli od 1,3 do 1,7 promila alkoholu w organizmie). Dzisiaj odpowiedzą za spowodowane zniszczenia.
 

Powrót na górę strony