Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzej napastnicy zatrzymani

Data publikacji 02.02.2009

Policjanci zatrzymali trzech pijanych mężczyzn, którzy na Placu Legionów w Przemyślu pobili i okradli 21-letniego przechodnia. Po kradzieży schowali się w klatce schodowej pobliskiej kamienicy i po sprawdzeniu zawartości skradzionego portfela zabrali pieniądze, a znajdujące się w nim dokumenty próbowali zniszczyć. Wszyscy odpowiedzą za rozbój.

Dzisiaj, tuż po północy 21-letni mężczyzna zgłosił telefonicznie dyżurnemu, że na Placu Legionów został pobity przez kilku młodych ludzi. Napastnicy pobili go, a następnie przewrócili na chodnik i kopali. Gdy leżał na ziemi mężczyźni ukradli mu portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Wysłane na miejsce patrole policyjne w kilkanaście minut od zgłoszenia zatrzymały trójkę młodych mężczyzn, którzy dopuścili się rozboju. Złodzieje zaczęli niszczyć skradzione dokumenty. Nie udało się im tego dokończyć. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy i osadzeni w policyjnym areszcie. Policjanci odzyskali portfel, ale 100 zł nie udało się odzyskać. Wszyscy zatrzymani byli pijani, gdy wytrzeźwieją odpowiedzą za swój czyn. Zatrzymani znani są przemyskim policjantom. Wszyscy byli po kilka razy notowani za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.
 

Powrót na górę strony