Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli bochenek chleba

Data publikacji 17.02.2009

Żyrardowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy sterroryzowali sprzedawcę w sklepie spożywczym i ukradli...bochenek chleba. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Sprawcy kradzieży rozbójniczej trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Żyrardowscy policjanci patrolujący miasto w poszukiwaniu sprawców rozboju natrafili na bójkę trzech mężczyzn. Dwaj młodzi ludzie bili starszego. Policjanci zareagowali natychmiast obezwładniając napastników i zatrzymując ich.

Dwaj mężczyźni: 25-letni Przemysław B. oraz 21-letni Marek S. weszli do jednego ze sklepów spożywczo-monopolowych w Żyrardowie, jak się wydawało na początku – w celu zrobienia zakupów. W trakcie kupowania jednak zdecydowali nie płacić za wybrany asortyment. Gdy natrafili na opór 60-letniego sprzedawcy, pobili go pięściami. Oprócz skradzionego bochenka chleba jeden ze sprawców usiłował zabrać jeszcze piwo. Gdy sprzedawca usiłował udaremnić i tę kradzież dostał w głowę butelką z piwem. Obecni na miejscu policjanci udzielili pomocy przedmedycznej pobitemu mężczyźnie. Zatrzymani mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, starszy z nich miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, młodszy natomiast 1,8 promila. Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Skradziony chleb oddano za pokwitowaniem właścicielowi.
 

Powrót na górę strony