Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali narkotykami

Data publikacji 18.02.2009

Kryminalni z komendy miejskiej w Bydgoszczy zatrzymali dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj 20-latka oraz dwaj mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Grozi za to kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z komendy miejskiej w Bydgoszczy zatrzymali w Koronowie dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Wcześniej kryminalni z komendy miejskiej w Bydgoszczy zbierali informacje o osobach mogących posiadać narkotyki. Wczoraj przed południem policjanci zatrzymali mężczyznę idącego ulicą Dworcową. 21-latek schował w bieliźnie około 30 g amfetaminy i 21 g marihuany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną i puste woreczki strunowe. Jeszcze tego samego przedpołudnia, na ulicy Paderewskiego, funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego kierowcę mazdy. W mieszkaniu, w którym przebywał, kryminalni zabezpieczyli blisko 65 g marihuany, wagę elektroniczną i puste woreczki strunowe. Narkotyki ukryte były w lodówce. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
 

Śledczy zatrzymali także do wyjaśnienia dwie kobiety w wieku 20 i 57 lat. Dzisiaj 20-latka oraz dwaj mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Grozi za to kara do 10 lat więzienia. Druga z kobiet po przesłuchaniu została zwolniona.

Powrót na górę strony