Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli hurtowe ilości narkotyków

Data publikacji 20.02.2009

Policjanci CBŚ zabezpieczyli około 7,5 kg amfetaminy i 0,5 kg marihuany, których czarnorynkowa wartość to ponad 310 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali także 26-letniego mieszkańca Bierunia. Mężczyzna podejrzewany jest o wprowadzenie hurtowych ilości narkotyków na rynek województw: śląskiego i małopolskiego. Zatrzymanemu grozi kara do 8 lat więzienia. Policjanci przewidują kolejne zatrzymania do tej sprawy.

Przedwczoraj funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego KGP wraz z policjantami z Bierunia i Nowego Sącza zatrzymali 26-letniego mieszkańca Śląska, który podejrzewany jest o handel hurtowymi ilościami narkotyków. Środki odurzające trafiały na rynek województw śląskiego i małopolskiego, głównie do miejscowości uzdrowiskowych.

Policjanci przeszukali także mieszkanie zatrzymanego, gdzie znaleźli hurtowe ilości narkotyków, przygotowane do sprzedaży. Zabezpieczyli około 7,5 kg amfetaminy i około 0,5 kg marihuany. Wartość czarnorynkowa tych narkotyków to około 310 tys. zł.

Zatrzymany 26-latek będzie odpowiadał przed sądem w Nowym Sączu, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.
 

Powrót na górę strony