Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki pod poduszką

Data publikacji 21.02.2009

Policjanci z Radzynia Podlaskiego zatrzymali 18-letniego mężczyznę, u którego znaleźli 11 woreczków z marihuaną. Nielegalny towar policjanci znaleźli w jego łóżku pod poduszką, na której spał. Funkcjonariusze ustalają, czy młodzieniec rozprowadzał narkotyki.

Radzyńscy kryminalni mieli informacje, że w jednym z domów  w gminie Czemierniki  mogą znajdować się narkotyki. Wczoraj nad ranem zapukali do drzwi mieszkania. Jak wynikało z ustaleń jeden z domowników prawdopodobnie był w posiadaniu środków odurzających, które udostępniał innym osobom.  Marek B. nie zdążył wstać z łóżka. Na widok policjantów zaczął chować coś pod bluzkę. Okazało się, że mężczyzna próbował ukryć narkotyki, które  miał pod poduszką. Na miejscu policjanci znaleźli 11 woreczków marihuany o łącznej wadze ponad 25 gramów.

Całość  została zabezpieczona, natomiast 18-letni Marek B. został zatrzymany do wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają, skąd mężczyzna posiadał narkotyki i czy zajmował się ich rozprowadzaniem.

Powrót na górę strony