Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za zabójstwo żony

Data publikacji 22.02.2009

Policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali 32-letniego mieszkańca Chodla, który podczas kłótni z żoną rzucił się na nią z nożem. Cios zadany w szyję okazał się śmiertelny. 30-letnia kobieta zmarła na miejscu. Sprawca został zatrzymany. Miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż po godz. 16:00 anonimowa kobieta poinformowała  dyżurnego opolskiej policji, o awanturze domowej pomiędzy małżonkami w jednym z domów w Chodlu. Policjanci udali się pod wskazany adres. Na miejsce została wezwana też karetka pogotowia. Lekarz stwierdził zgon 30-letniej Doroty W. Jak ustalono, kobieta została ugodzona nożem w szyję.

Policjanci ustalili, że sprawcą zabójstwa jest jej mąż kobiety - 32-letni Marek W. Mężczyzna został zatrzymany w pobliżu własnej posesji. Trafił do policyjnego aresztu. Był nietrzeźwy, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Śledztwo w  tej sprawie prowadzi Prokuratura w Opolu Lubelskim. Gdy mężczyzna wytrzeźwieje, będzie przesłuchany oraz doprowadzony do prokuratury i sądu. Za zabójstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony