Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

19-latek zaczepiał kobiety

Data publikacji 23.02.2009

Kętrzyńscy kryminalni zatrzymali 19-letniego Tomasza Sz., który jest podejrzany o dotykanie kobiet wbrew ich woli. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek kętrzyńscy kryminalni zatrzymali 19-letniego Tomasza Sz. który w ciagu ostatnich dwóch miesięcy miał dotykać przypadkowe kobiety wbrew ich woli. Tomasz Sz., aby nie zostać rozpoznanym przez pokrzywdzone zakładał na głowę kaptur. Policję o nietypowym zdarzeniu poinformowała jedna z mieszkanek Kętrzyna. Policjanci pracując nad tą sprawą dotarli do czterech innych kobiet. Poszkodowane wcześniej nie zgłosiły tego faktu policjantom. Mężczyzna w trakcie przesłuchania przyznał się do przedstawionych zarzutów. Kętrzyński Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec Tomasza Sz. tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze ustalają czy poszkodowanych przez 19-latka kobiet może być więcej. Dlatego też kętrzyńscy policjanci zwracają się z prośbą do kobiet, które tego faktu nie zgłosiły, aby poinformowały policję o takich zdarzeniach.

Powrót na górę strony