Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany z poszukiwanym jechali po dziecko do szkoły

Data publikacji 23.02.2009

Waldemar L. mieszkaniec Józefowa chciał odebrać dziecko ze szkoły. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pojechał samochodem mimo, że był pijany. Po drodze zauważył swojego dawnego kolegę Marka M. Wspólnie udali się do szkoły i jak się okazało, zabrany pasażer był poszukiwany.

41-letni mieszkaniec Józefowa postanowił odebrać osobiście dziecko ze szkoły. Pojechał samochodem. Zapomniał tylko, że przed chwilą wstał od stołu, gdzie spożywał alkohol. Po drodze zabrał swojego kolegę Marka M. Do szkoły dojechać na szczęście nie zdążyli, gdyż policjanci patrolujący ulice Józefowa w porę zapobiegli ich dalszej przejażdżce. Kierujący samochodem 41-letni Waldemar L., jak i jego kompan 46-letni Marek M. w organizmie mieli prawie po 1,5 promila alkoholu.

W trakcie sprawdzania mężczyzn w policyjnej bazie danych okazało się, że zabrany po drodze kolega Marek M. był poszukiwany. Mężczyzna dzisiaj właśnie tam zakończy swoją podróż. Ojciec-kierowca stracił już prawo jazdy, ponadto za jazdę pod wpływem alkoholu odpowiadać będzie przed sądem.

 

  • Zatrzymany nietrzeźwy kierowca
  • Zatrzymany poszukiwany Marek M.
Powrót na górę strony