Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

800 tabletek ekstazy zamiast leków

Data publikacji 23.02.2009

Policjanci z Lublina zatrzymali 37-latka. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli ponad 800 tabletek ekstazy i dilerkę z marihuaną. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową od pewnego czasu interesowali się 37-letnim Robertem W. Mieli informacje, że może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze weszli do zajmowanego przez niego mieszkania przy ul. Hutniczej i poinformowali go o celu przeszukania. Zaskoczony mężczyzna przyznał się do posiadania 1 grama marihuany. Po chwili wydał im dilerkę z jej zawartością. Policjantów to jednak nie przekonało – postanowili kontynuować przeszukanie. Funkcjonariusze mieli „nosa”, bo w kuchni w starym czajniku i trzech butelkach po lekach znaleźli ponad 800 tabletek ekstazy. Robert W. przyznał się do posiadania narkotyków. Twierdził, że ma je na własny użytek.

37-letni Robert W. trafił do VI komisariatu Policji. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Jeżeli okaże się, że mężczyzna rozprowadzał narkotyki, może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Powrót na górę strony