Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradali przesyłki kurierskie

Data publikacji 25.02.2009

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi czterem mężczyznom, zatrzymanym przez wrocławskich policjantów w sprawie okradania przesyłek. Trzej z nich to pracownicy magazynowi firmy kurierskiej. Sprawcy ukradli co najmniej kilka telefonów komórkowych i zegarek. Wśród zatrzymanych jest też paser, u którego funkcjonariusze znaleźli jeden ze skradzionych telefonów.

Policjanci z wrocławskiego komisariatu na Grabiszynku ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21-24 lat, podejrzanych o okradanie przesyłek. Zatrzymani to pracownicy magazynu jednej z firm kurierskich mających siedzibę we Wrocławiu. Funkcjonariusze udowodnili im co najmniej pięć kradzieży. Łupem sprawców padły telefony komórkowe i markowy zegarek. W prowadzonej sprawie policjanci ustalili również i zatrzymali pasera, u którego znaleźli jeden ze skradzionych telefonów.

Teraz zatrzymani za kradzieże i paserstwo odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwa, których się dopuścili grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci w dalszym ciągu prowadzą czynności w tej sprawie.

Powrót na górę strony