Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowniczka okradała sklep

Data publikacji 25.02.2009

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniej gdańszczance oraz jej 41-letniemu mężowi. Policjanci ustalili, że kobieta pracując jako kierowniczka sklepu z firmową odzieżą, wspólnie z mężem wyniosła z firmy 360 koszul i kurtek. Następnie towar ten wystawiali na aukcjach internetowych. Działając w ten sposób para ukradła ze sklepu odzież wartą ponad 86 tys. zł.

Wczoraj do komisariatu na Oruni zgłosił się przedstawiciel jednej z firm odzieżowych i poinformował, że na portalu aukcyjnym ktoś po zaniżonych cenach sprzedaje elementy garderoby firmy którą reprezentuje. Funkcjonariusze ustalili, że tym sprzedawcą jest kierowniczka jednego z gdańskich sklepów firmowych pokrzywdzonej instytucji.

37-letnia kobieta wspólnie ze swoim mężem kradła ze sklepu odzież, a następnie wystawiała ją na aukcjach internetowych. Cały proceder trwał od końca stycznia br. Działając w ten sposób para małżeńska ukradła 360 artykułów odzieżowych: koszule, rękawiczki i kurtki o wartości ponad 86 tys. zł.

Wczoraj po godzinie 12.00 policjanci zatrzymali Barbarę M. i Dariusza M. i przewieźli ich do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali też kradzioną odzież wartą 23 tys. zł.

Za kradzież zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony