Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszty za brutalny napad

Data publikacji 26.02.2009

Kopali, bili pięściami, grozili pozbawieniem życia. Dwaj mężczyźni, którzy napadli na 51-latka zostali zatrzymani przez goleniowskich policjantów. Sąd aresztował ich tymczasowo na 3 miesiące. Grozi im 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek kilka minut przed północą w okolicy goleniowskiej biblioteki miejskiej. 51-letni mężczyzna wracał do domu i został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn. Zażądali od niego 20 zł, a kiedy on zaczął liczyć pieniądze przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać oraz bić pięściami w okolicę głowy powodując liczne stłuczenia.

Zabrali mężczyźnie portfel z pieniędzmi - 130 zł, dowód osobisty i legitymację kontrolera. Po wszystkim grozili mu pozbawieniem życia całej rodziny w razie zawiadomienia policji. Podjęte przez goleniowskich policjantów działania doprowadziły do zatrzymania trzech podejrzanych mężczyzn. Okazali się nimi 25-letni Konrad P. mieszkaniec Goleniowa oraz 24-letni Zbigniew W. mieszkaniec podlaskiego. Osadzono ich w policyjnym areszcie. Mundurowi z Goleniowa zebrali dostateczną ilość dowodów aby przedstawić obu zatrzymanym zarzuty za rozbój.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Goleniowie aresztował mężczyzn na 3 miesiące. Grozi im 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony