Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z kilogramem amfetaminy

Data publikacji 27.02.2009

Sierpeccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami CBŚ z Płocka zatrzymali forda mondeo, którym jechało dwóch mężczyzn, mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas kontroli znaleźli ukryty w schowku auta ponad kilogram amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci z komendy powiatowej Policji w Sierpcu wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego w Płocku zatrzymali na krajowej 10-ce poruszających się fordem mondeo dwóch młodych mieszkańców Lipna . Funkcjonariusze podejrzewali, że w zatrzymanym samochodzie mogą być przewożone narkotyki. Jak się okazało mężczyźni w skrytce samochodu przewozili pakunek zawierający ponad kilogram amfetaminy. Samochodem kierował 22-letni Patryk R., który jak wykazał tester znajdował się pod działaniem narkotyku. Drugi zatrzymany – 31-letni Przemysław P. był nietrzeźwy – miał prawie promil alkoholu w organizmie. W trakcie przeszukania w mieszkaniu u jednego z mężczyzn policjanci znaleźli niewielkie ilości marihuany. Obydwaj mężczyźni byli wcześniej karani za włamania i kradzieże.

Policjanci ustalają teraz skąd pochodził zabezpieczony narkotyk i gdzie miał trafić do sprzedaży. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających obu zatrzymanym grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony