Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy napadu w areszcie

Data publikacji 27.02.2009

Za napad na stację gazową do aresztu na trzy miesiące trafili 22-letni Arkadiusz P. i 28-letni Sebastian P. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z Wołomina w tydzień po napadzie. Aresztowani używając przemocy i grożąc pracownikowi zabrali telefon komórkowy i 600 zł. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Tydzień temu na stację gazową w Woli Rasztowskiej weszło dwóch mężczyzn. Pod pretekstem zrobienia zakupów poprosili będącego w sklepie pracownika stacji o otwarcie drzwi. Gdy ten otworzył mężczyźni niespodziewanie rzucili się na niego, popychali go bili i przewrócili na ziemię. Gdy mężczyzna próbował się bronić, zagrozili mu również pozbawieniem życia. Obezwładnili pracownika i ukradli telefon komórkowy oraz 600 zł. Zaraz po zdarzeniu uciekli z miejsca zdarzenia.

Policjanci skrupulatnie zbierali wszelkie informacje i dowody w tej sprawie. Wytypowali sprawców rozboju. We wtorek w godzinach popołudniowych zatrzymali 22-letniego Arkadiusza P. oraz 28-letniego Sebastiana P. Jak ustalili funkcjonariusze to oni wspólnie i w porozumieniu napadli na pracownika stacji. Mężczyznom zostały przedstawione zarzuty dokonania rozboju. Przyznali się do popełnionego czynu. Wczoraj sąd rejonowy w Wołominie aresztował Arkadiusza P. i Sebastiana P. na okres 3 miesięcy. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony