Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kamera zarejestrowała bójkę

Data publikacji 28.02.2009

To, że system monitoringu miejskiego sprawdza się, wiadomo nie od dzisiaj. Nie ma tygodnia, by policjanci nie interweniowali lub wyjaśniali sprawy dzięki spostrzeżeniom operatorów kamer. Jednym z przykładów jest sytuacja z warszawskiego Bemowa. Bójkę, do której doszło przy Powstańców Śl. zarejestrowała kamera. Do sprawy zatrzymano jedną osobę, a świadkowie zdarzenia otrzymali na dziś wezwania.

Kto wszczął bójkę, w której ucierpiał 23-letni mężczyzna, wyjaśnią dzisiaj bemowscy dochodzeniowcy. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nosa został przewieziony do szpitala.

Kilkanaście minut po 3:00 w nocy policjanci patrolujący nieoznakowanym radiowozem ulice Bemowa, zauważyli na przystanku przy Powstańców Śląskich grupę bijących się osób. Kiedy mężczyźni spostrzegli, zbliżających się do nich funkcjonariuszy, natychmiast część z nich rzuciła się do ucieczki. Jeden z mężczyzn 18-letni Sebastian P. został zatrzymany przy ulicy Czumy. Do pomocy wezwano inną policyjną załogę.

Pokrzywdzony 23-letni mężczyzna z podejrzeniem złamania nosa i obrażeniami twarzy został przewieziony do szpitala. Natomiast 18-letni Sebastian P. z dwoma promilami alkoholu trafił do policyjnego aresztu. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Powrót na górę strony