Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł przez niezapięte pasy bezpieczeństwa

Data publikacji 28.02.2009

Poszukiwany listem gończym, 35-letni Dariusz W. wpadł wczoraj w ręce wolskich policjantów podczas kontroli drogowej. Mężczyzna jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, a także bez prawa jazdy i aktualnych badań technicznych pojazdu. Ponadto w samochodzie funkcjonariusze znaleźli dokumenty wystawione na inną osobę, które po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazały się kradzione. Dzisiaj zatrzymanym zajmą się śledczy.

0 14:25 wolscy policjanci zauważyli przy Al. Jana Pawła II, że kierowca, jadącego ulicą audi, nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa. Samochód natychmiast zatrzymano do kontroli. Podczas sprawdzenia okazało się, że 35- letni Dariusz M. jest poszukiwany listem gończym. Ponadto nie ma przy sobie prawa jazdy, a termin obowiązkowych badań technicznych został przekroczony. Skontrolowano również samochód, którym podróżował 35-latek. W środku, między siedzeniem a hamulcem ręcznym znaleziono cudze dokumenty. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie wyszło na jaw, że zostały one skradzione.

Dariusz M. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj zgodnie z poleceniem sądu zostanie przekazany do zakładu karnego. Prowadzący sprawę policjanci wyjaśnią, skąd mężczyzna miał przy sobie nie swoje dokumenty.

Powrót na górę strony