Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Świąteczne i noworoczne życzenia od Komendanta Głównego Policji

Data publikacji 22.12.2014

Życzenia dla policjantów i pracowników Policji od gen. insp. Marka Działoszyńskiego, Komendanta Głównego Policji.

 

 

Panie i Panowie Policjanci
Pracownicy Policji,
Emeryci i Renciści policyjni!

 

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, Koleżanki i Koledzy, zdrowia, spokoju i spełnienia świątecznych życzeń wypowiedzianych przy wigilijnym stole.

Wszystkim Policjantkom i Policjantom, którzy w świątecznym czasie będą pełnić służbę, dziękuję i życzę, aby była ona spokojna i bezpieczna. Szczególne podziękowania i życzenia pomyślności przesyłam Funkcjonariuszkom i Funkcjonariuszom, którzy święta spędzą z dala od bliskich, w tym na misjach pokojowych.

Myślami jestem z tymi Rodzinami naszych Koleżanek i Kolegów, którym puste miejsce przy wigilijnym stole przypomina o utracie najbliższych, którzy oddali życie na służbie.

Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji serdecznie dziękuję za dobrą służbę i pracę w mijającym roku. Wasze ogromne zaangażowanie w zapobieganie i zwalczanie przestępczości znajduje uznanie w oczach społeczeństwa oraz kierownictwa Policji.

Życzę, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł Wam, Koleżanki i Koledzy, wiele pomyślności i sukcesów w sprawach zawodowych i osobistych oraz w realizacji wszystkich Waszych planów i zamierzeń.

 

Komendant Główny Policji
gen. insp. Marek Działoszyński

Powrót na górę strony