Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o 5 napadów rabunkowych

Data publikacji 03.04.2009

Wrocławscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o napady rabunkowe na sklepy spożywcze w mieście. Policjanci udowodnili podejrzanemu pięć napadów rabunkowych i jedno usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Zabezpieczyli także atrapę pistoletu. Grozi mu kara więzienia nie krótsza niż 3 lata.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy miejskiej Policji we Wrocławiu ustalili i zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o napady rabunkowe na sklepy spożywcze w mieście. Mężczyzna napadał na placówki handlowe przez kilka ostatnich tygodni. Policjanci udowodnili podejrzanemu dokonanie pięciu napadów rabunkowych i jedno usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W sprawie zabezpieczono również atrapę pistoletu, którą posługiwał się podejrzany.

Dzisiaj podejrzany zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o wystąpienie do sądu i zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania.

Za tego typu przestępstwo – napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego narzędzia, grozi odpowiedzialność karna pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat trzech.

Powrót na górę strony