Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KGP: Fundacja i jej podopieczni dziękuje wszystkim darczyńcom

Wigilia Świąt Bożego Narodzenia to dzień, w którym przy rodzinnym stole składamy sobie życzenia, obdarowujemy się prezentami, dziękujemy sobie za wszystko, co dobrego zrobiliśmy dla siebie nawzajem.

Nie we wszystkich domach jednak rodziny zasiadły do wigilijnej kolacji w komplecie, w domach podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach zawsze, obok miejsca dla niespodziewanego gościa, pozostanie także puste miejsce po mężu, ojcu, bracie - policjancie poległym na służbie.

To strata, której nic nie zrekompensuje. Jednak podopieczni Fundacji nie czują się pozostawieni sami sobie. Przez cały rok, nie tylko w wigilię, otrzymywali dary od ofiarodawców, dzięki którym mogli wyjeżdżać na obozy, kolonie, wczasy. Dzięki fundowanym stypendiom mogli rozpocząć, bądź kontynuować naukę, uczyć się języków obcych.

- W tym szczególnym, świątecznym czasie nasi podopieczni i zarząd Fundacji jeszcze raz dziękują wszystkim sponsorom za pamięć. Dziękujemy policjantom, którzy nie zapomnieli o dzieciach, żonach, rodzinach poległych na służbie kolegów. Wszystkim składamy życzenia spokojnych i szczęśliwych i świąt - powiedziała Irena Zając, prezes zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Powrót na górę strony