Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koleżanki i Koledzy!

Data publikacji 10.04.2009

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragnę, za pośrednictwem tego listu, przesłać Wam Drogie Policjantki i Policjanci serdeczne pozdrowienia oraz życzenia. Święta Wielkanocne to czas wielkich nadziei, refleksji oraz wzajemnej życzliwości. To czas wzruszających chwil i szczególnych przeżyć duchowych, zwłaszcza dla tych funkcjonariuszy, którzy spędzają je z dala od najbliższych, pełniąc służbę w polskich kontyngentach policyjnych.

Życzę Wam i Waszym bliskim zdrowia, radości dnia codziennego oraz wzajemnej życzliwości. Niech ten czas radosnego święta napełni nas optymizmem, odwagą do realizacji zamierzonych celów oraz nadzieją na lepsze jutro i szczęśliwy powrót - do Ojczyzny i bliskich.

Żałuję, że nie mogę osobiście spotkać się z Wami w tym szczególnym czasie, zwłaszcza że byłaby to znakomita okazja do podziękowania Wam za pracę i trud, jaki codziennie podejmujecie dla budowania ładu społecznego na terenach zagrożonych. Doceniam Wasze zaangażowanie i cieszę się, że dzięki Waszemu profesjonalizmowi i skuteczności działania poszerza się sfera międzynarodowego zaufania do Policjii, ale przede wszystkim do naszego kraju jako rzetelnego partnera w budowaniu ładu i porządku społecznego na świecie.

Wiceprezes Rady Ministrów
Minister
Spraw Wewnętrznych i Administracji
Grzegorz Schetyna

 

Życzenia od Komendanta Głównego Policji

Powrót na górę strony